У селі Матвіївка Чигиринського району на Черкащині московський піп відмовився відспівати 37-річного воїна АТО Віталія Козачинського, котрий помер від інтоксикації організму.

Про це інформує Gazeta.ua з посиланням на вдову померлого.

42-річна Лідія Кириченко розповіла, що після смерті чоловіка звернулась до жінки, котра допомагає священику. Вона зателефонувала попу і на прохання вдови він відповів відмовою. Також не дозволив узяти навіть хреста з церкви без будь-яких пояснень.

Віталія Козачинського відспівав священик із Чигирина Олександр Філоненко. Він зазначив, що піп Ігор Коркоц раніше називав священослужителів Київського патріархату “розкольниками” та визнавав лише Московську церкву.

“Колись у нас був випадок: злодій заліз в електрощитову на території дитячого садка і його вбило струмом. То Російська церква ховала його, як героя”, — додає о. Олександр.

Сам фігурант скандалу, 56-річний Ігор Коркоц, заявляє, що у похованні нікому не відмовляв, а того дня начебто їздив до Києва. Чому в церкві не дали хреста, не знає також.

Зазначимо, три роки тому священик Ігор Коркоц вже потрапляв у скандал. Тоді голова села Головківки звинуватила його у самовільному захоп­ленні поля й урожаю.

Як повідомляв “Вголос”, РПЦ залякує грузинських єпископів, котрі підтримують автокефалію української церкви.

Нагадаємо, у Москві піп із РПЦ закликав захопити Київ, бо “Криму замало”.

Раніше в Мережі з’явилась інформація, як московські попи воюватимуть за “канонічну церкву”, використовуючи “зеків” і собак.