У Дніпропетровській області співробітники Служби безпеки України (СБУ) викрили та припинили протиправну діяльність групи осіб, які надавали сприяння терористичній організації “ДНР”.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Як зазначається, зловмисники налагодили канал поставки товарів народного споживання та харчових продуктів на тимчасово непідконтрольну територію України.

Для приховування протиправної діяльності злочинці використовували різні регіони України, зокрема офісні та складські приміщення знаходились у містах Курахово та Краматорськ Донецької області. Митне оформлення експорту товарів здійснювалось в зонах відповідальності Київської, Дніпропетровської та Харківської митниць.

Після митного оформлення товари надходили на територію РФ де перевантажувались та доставлялись до так званої “ДНР”. Надалі, через підприємства зареєстровані на тимчасово окупованих територіях, ділки реалізовували продукцію та сплачували податки фіскальним органам квазідержавного утворення “ДНР”.

Співробітники СБУ затримали організатора та двох виконавців незаконної схеми. Їм повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст.258-3 (Створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України та обрано запобіжний захід – тримання під вартою.