На Донбасі завершили роботи з облаштування контрольно-пропускного пункту в’їзду-виїзду (КПВВ) “Мар’їнка”.

Про це у Facebook повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Куць.

За його словами, на КПВВ встановили два зали очікування (по одному на в’їзд і виїзд), обладнали їх системами вентиляції, кондиціонування й обігріву, розмістили інформаційні стенди та монітори.

Також зали очікування забезпечили стабільним електропостачанням, побудували свердловину і підвели воду до санітарних модулів, встановили навіси над пішохідними зонами та зонами проходження автомобільного контролю, а також огорожу всередині КПВВ для розмежування руху автотранспорту від пішохідних доріжок.

Куць наголосив, що облаштування КПВВ здійснили за рахунок обласного бюджету – на це витратили 11,3 млн гривень.

Також він додав, що обслуговування пропускного пункту буде здійснюватися за рахунок обласних коштів і вже укладено відповідний договір з місцевим комунальним підприємством.

Завершили роботи з облаштування контрольно-пропускного пункту в’їзду-виїзду «Мар’їнка»

Завершили роботи з облаштування контрольно-пропускного пункту в’їзду-виїзду «Мар’їнка». Встановили 2 зали очікування (по одному на в'їзд та виїзд), обладнали їх системами вентиляції, кондиціонування та обігріву, розмістили інформаційні стенди та монітори; забезпечили стабільне електропостачання; збудували свердловину та підвели воду до санітарних модулів (до речі, один з них адаптували під потреби людей з обмеженими фізичними можливостями); встановили навіси над пішхідними зонами та зонами проходження автомобільного контролю, а також огорожу всередині КПВВ для розмежування руху автотранспорту від пішохідних доріжок. Облаштування КПВВ здійснили коштом обласного бюджету – на це витратили 11,3 млн гривень. Крім того, обслуговування пропускного пункту також здійснюватиметься за рахунок обласних коштів – вже уклали відповідний договір з місцевим комунальним підприємством. КПВВ «Мар'їнка» – пілотний проект. Невдовзі подібним чином облаштуємо решту КПВВ, що діють на Донеччині, – «Новотроїцьке», «Гнутове» та «Майорськ». Сьогодні КПВВ «Мар'їнка» відвідала делегація Політичних директорів Міністерств закордонних справ країн об'єднання Бенілюкс. Наголосив, що лад на контрольно-пропускних пунктах ми наводимо з суто гуманітарною місією: хочемо забезпечити комфортне перебування людей на лінії розмежування – тих, хто її перетинає, і тих, хто забезпечує цей процес. Усі конструкції легко розбираються. Коли лінія розмежування пересунеться вперед – перенесемо і їх. Аж до державного кордону України з Російською Федерацією.

Опубліковано Олександр Куць Понеділок, 17 вересня 2018 р.