Бійці ЗСУ встановили величезний синьо-жовтий прапор над Широкино, що на Донеччині, на відстані менше кілометра від позицій бойовиків.

Про це інформує ІА «Вчасно».

Прапор розміром три на два метри підняли на висоту дев’ятиповерхового будинку. Його виготовили жінки-волонтери з групи «Вежа над Дніпром» з матеріалів, які використовували для прикраси Майдану на День Незалежності. Пізніше волонтери доставили прапор на фронт.

«Це був великий ризик для бійця, оскільки до передових позицій окупантів – менше кілометра. Але тепер ще один державний прапор буде муляти око ворогові і піднімати бойовий дух нашим бійцям. Наступна мета волонтерів – підняти прапор в Новоазовську, тобто вийти до наших кордонів», – зазначено у повідомленні.

На передовій встановили прапор з Майдану

Народження прапора. З добротної синьої та жовтої тканини, що прикрашала цьогорічний Майдан на День Незалежності, руками жінок-волонтерок з групи "Вежа над Дніпром", які кожного дня плетуть на фронт маскувальні сітки та кікімори у середмісті Києва, було пошито великого прапора розміром три на два метри. Білоцерківська волонтерська група на чолі з Yuriy V. Moskalenko доправила прапор на фронт, і сміливець Костянтин Азаров закріпив його на висоті дев'ятиповерхового будинку над розбитим селищем Широкине, в якому не залишилося жодного мирного жителя. То був великий ризик для хлопця, адже до передових позицій окупантів менше кілометра.Знаменним у піднятті українського стяга виявився той момент, що більшу частину дня небо було затягнуте хмарами, але як тільки почали нанизувати прапор на залізну трубу, що слугувала древком, хмари почали розходитися, а потім і взагалі засяяло сонечко. Це була дуже символічна картина – над окупованою частиною і недалекою Росією висіли темні хмари, а розбиті будинки понівеченого агресором українського селища здавалися золотистими у променях зимового сонця, і над ними велично майорів великий синьо-жовтий стяг.З цього дня ще один державний прапор мулятиме око ворогу і підійматиме бойовий дух нашим бійцям. Тепер наступна мета безстрашних волонтерів з Білої Церкви, які встановлюють засоби стеження та корегування вогню на лінії розмежування, – підняти прапор у Новоазовську, тобто вийти до наших кордонів.Посприяти втіленню цієї мети можна тут: https://goo.gl/iztEGhАвтор: Анастасія КорнійчукФонд "Повернись живим"

Опубліковано Повернись живим Неділя, 16 грудня 2018 р.