Унаслідок злив і значного підняття рівня ґрунтових вод на Закарпатті підтопило 111 житлових будинків і 1700 га сільгоспугідь. Про це інформує прес-служба МВС із посиланням на дані Управління ДСНС у Закарпатській області.

«Унаслідок значного погіршення погодних умов у вигляді зливових дощів 22-23 травня ц. р., проходження на річках області паводку, значного підняття рівня ґрунтових вод на території області було підтоплено 585 дворогосподарств, з них 111 житлових будинків, 484 підвальні приміщення житлових будинків, 1 700 га сільгоспугідь, 170 га пасовищ», — йдеться у повідомленні.

Рятувальники уточнюють, що до ліквідації наслідків негоди залучали 14 одиниць техніки (в тому числі пожежну помпувальну станцію та п’ять мотопомп), три одиниці плавзасобів і 47 людей особового складу.

За останніми даними Управління ДСНС у Закарпатській області, залишаються підтопленими 153 дворогосподарства, з яких 79 — підвальних приміщень житлових будинків, 492 га сільгоспугідь і 52 га пасовищ.

«Пошкоджено 15 мостових переходів, зруйновано та пошкоджено два мости, також зруйновані 844 погонні метри берегоукріплень та пошкоджено ще 1 270 погонні метри», — інформують рятувальники.

Зазначається, що підрозділи ДСНС проводили відпомпування води з підвальних приміщень приватних житлових будинків, дворових господарств і внутрішнього стоку загальним об’ємом 31 тис. 400 куб. м.

Як повідомляв “Вголос”, президент Зеленський підписав указ про подолання наслідків негоди на Закарпатті.