Наш Прапор видно навіть на тимчасово окупованій території, до якої від нього близько кілометра.

Такий символічний подарунок напередодні Великодня зробили мешканцям селища українські військові Об’єднаних сил разом із волонтерами, інформує прес-центр Операції об’єднаних сил.

Державний символ підняли над селищним клубом військовослужбовці окремої гірсько-штурмової бригади, які тримають оборону в цьому районі.

Крім того, волонтери привезли в подарунок великий патріотичний банер, виготовлений за ескізами людини, що мешкає на тимчасово окупованій території.

«Я хочу, щоб усі українці знали, що й на тому боці фронту є теж патріоти України і вони чекають свого звільнення», – каже волонтер.

«Я уродженець Криму, – розповідає один із військовослужбовців Олександр. – Російська агресія забрала в мене батьківську домівку та землю. І я зараз в армії, щоб повернути дітям вкрадене дитинство. В кожному населеному пункті, куди приходить мій підрозділ, ми обов’язково піднімаємо наш жовто-блакитний стяг! Це символ належності до єдиної та незалежної України».

Багато емоцій викликало підняття Державного Прапора і у мешканців Трьохізбенки.
«Для мене Державний Прапор – це дуже особистий символ віри й надії, – щиро зазначила чудовою українською вчителька російської мови Ірина. – Впевнена, що він буде гордо майоріти над усіма містами й селами Луганщини і Донеччини! Христос Воскрес – воскресне й Україна!

Христос Воскрес! Воскресне й Україна!#ООС #операція_ОСВелетенське жовто-блакитне полотнище поволі та мужньо замайоріло над центром українського селища Трьохізбенка. Наш Прапор видно навіть на тимчасово окупованій території, до якої від нього близько кілометра. Такий символічний подарунок напередодні Великодня зробили мешканцям селища українські військові Об'єднаних сил разом із волонтерами. Державний символ підняли над селищним клубом військовослужбовці окремої гірсько-штурмової бригади, які тримають оборону в цьому районі. Крім цього, волонтери привезли в подарунок великий патріотичний банер, виготовлений за ескізами людини, що мешкає на тимчасово окупованій території. – Я хочу, щоб усі українці знали, що й на тому боці фронту є теж патріоти України і вони чекають свого звільнення, – каже волонтер. – Я уродженець Криму, – розповідає один з військовослужбовців Олександр . – Російська агресія забрала в мене батьківську домівку та землю. І я зараз в армії, щоб повернути дітям вкрадене дитинство. В кожному населеному пункті, куди приходить мій підрозділ, ми обов’язково піднімаємо наш жовто-блакитний стяг! Це символ приналежності до єдиної та незалежної України. Багато емоцій викликало підняття Державного Прапора і у мешканців Трьохізбенки. – Для мене Державний Прапор – це дуже особистий символ віри й надії, – щиро зазначила чудовою українською вчителька російської мови Ірина. – Впевнена, що він буде гордо майоріти над всіма містами й селами Луганщини і Донеччини! – "Христос Воскрес – воскресне й Україна!" розчулено вимовила Ірина.Ми об’єднані та сильні!Слава Україні!

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Вівторок, 30 квітня 2019 р.

Нагадаємо, у Криму 16-річному юнакові дали 6 місяців обмеження волі за те, що він зняв російський прапор зі школи.

Читайте також: Одесит на велосипеді із синьо-жовтим прапором об’їхав півсвіту та розповів про Україну.