Про деякі продукти неможливо подумати, що від них залежить інтимний потяг. Але тим не менше, переконують лікарі, вони все ж впливають на сексуальну сферу. Наприклад, на сексуальний потяг може вплинути навіть звичайна вода.

Перелік із шести продуктів, які впливають на статевий потяг, опублікував UkrHealth.

  1. Cмажене. Смажені продукти знижують функцію печінки, і для її підтримки організм витрачає зайву енергію. Як наслідок, розвиваються апатія та млявість, а це точно не те, що стимулює сексуальний потяг.
  2. Cоєве молоко. Таке молоко часто вважають кращим люди, котрі не переносять коров’ячого молока. Але фахівці зазначають, що соєве молоко містить у собі рослинні естрогени, які можуть впливати на гормональний фон організму. Якщо, наприклад, у жінки і без того достатньо високий рівень естрогенів, через «передозування» ним сексуальний потяг може постраждати.
  3. Молочні продукти. Вони вважаються корисними, але багато хто їсть їх у занадто великій кількості. Між тим, морозиво, сир, сметана й інші молочні продукти — це джерело насиченого жиру, засвоєння якого вимагає від організму достатньо серйозних зусиль. Коли організм витрачає багато ресурсів на травлення, це знижує тонус, а разом із ним і сексуальний настрій.
  4. Алкоголь. Тільки в дуже невеликій кількості алкоголь допомагає розслабитися та посилити сексуальний потяг. Якщо ж випивають більше однієї порції, організм перетворюється на машину з виведення токсинів і починає відчувати зневоднення. Чи до сексу такої миті?
  5. Фастфуд. Страви фасфуду містять велику кількість калорій і жиру, а, крім того, нерідко напхані різними хімікатами. Лікарі рекомендують не перевищувати ліміт у три порції фастфуду на тиждень, інакше гормональний дисбаланс, а разом із ним і зниження сексуального потягу вам забезпечені.
  6. Вода з-під крану. За словами експертів, для очищення водогінної води використовують хімічні речовини, здатні позначитися на гормональній діяльності організму та потязі. Воду потрібно кип’ятити.

Раніше експерти розповідали, що, плануючи секс, вам варто утриматися від вечері з броколі, картоплі фрі, солодощів та енергетиків.

Як писав “Вголос”, 11 січня в Україні набули чинності нові правила щодо сексу.

У Мін´юсті пояснили усі тонкощі нового закону.