Мешканці Новоайдарського району, яка підозрюється у причетності до організації “референдуму  про самостійність “ЛНР”, повідомлено про підозру.

Про це інформують у прес-службі прокуратури Луганської області.

“Слідством встановлено, що 11 травня 2014 року громадянка України забезпечила проведення так званого “референдуму” щодо підтримки “Акту про державну самостійність “ЛНР” в одному з населених пунктів Новоайдарського району Луганської області.  До кола її обов’язків входила перевірка документів та видача місцевим мешканцям так званих “бюлетенів” для голосування”, – зазначили у відомстві.

Зазначається, що після проведення псевдореферендуму особа разом з іншими членами “дільничної виборчої комісії” здійснили підрахунок бюлетенів та передали їх невстановленим особам з метою перевезення до так званого “штабу”, який координувався сепаратистами в смт. Новоайдар Луганської області.

Жінці повідомлено про підозру  за ч. 2 ст. 110 КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна або без такої.

Триває досудове розслідування.