У м. Тульчин Вінницької області через вигаданий борг повісилась молода дівчина.

Про це пишуть місцеві ЗМІ з посиланням на родичів загиблої.

За словами місцевих жителів, трагедія сталась невипадково. Дівчині, яку виховувала бабуся, приватна підприємець Тетяна приписала недостачу. Мешканці містечка впевнені, що таке звинувачення і  штовхнуло Настю, так звали продавчиню, на суїцид.

«Народ, всі чули про дівчинку з “Європейського”, яка повісилась через надуману недостачу, хто, що знає пишіть. Давайте будемо людьми, може досить «беспредела», коли гроші вирішують усе», – йдеться в дописі Сергія Панича.

В коментарях тульчинці висловлюють співчуття та натякають, що була передсмертна записка, яка вказує на винуватців трагедії.

«Я знала цю дитину…. Дуже гарна, добра та привітна дівчинка…. Була… На жаль з дитинства їй були приготовлені випробовування… Батьки вибрали горілку…. Дай Боже здоров’я бабусі Раї, яка їх із братом виховала гарними та розумними людьми… І ось фінал… Дуже шкода…. І якщо, дійсно хтось винен у її самогубстві, він не уявляє, що це….», – зазначає Світлана Сурхаєва.

В другому дописі пані Світлана додає: « Болить душа… Згадала весілля Насті, я її розписувала…. Весілля робила бабуся.. Ні матері, ні батька не було… Не було кому поскаржитись, кому підказати, кому пожаліти… Шкода… Не цінується у нас життя людське… Найбільший. Божий дар… Гроші, жадібність та підлість заволоділи світом…»

Деякі з членів спільноти пропонують не купувати товарів у магазині, власницю якого звинувачують у смерті дівчини.

Як писав “Вголос”, у Харкові троє чоловіків побили та жорстоко зґвалтували молоду жінку.