Проросійські бойовики на Донбасі обстріляли вантажний автомобіль ЗСУ поблизу Троїцького на Луганщині.

Про це повідомив командир 72-ої ОМБР Руслан Татусь.

Згідно з його даними, бойовики здійснили обстріл позицій 72 ОМБР, розташованих на східній околиці Троїцького. Стріляли окупанти з напрямку населеного пункту Калинове. Під час обстрілу українських військ бойовики застосували з ПТРК.

Під час обстрілу було пошкоджено вантажний автомобіль. У результаті 5 воїнів занали поранень. Ще стільки ж отримали травмування (акубаротравма).

Усі 10 постраждалих внаслідок обстрілу військових отримали медичну допомогу. Зазначається, що їх евакуювали до лікарень. Життю поранених воїнів нічого не загрожує.

Брифінг командира 72-ої ОМБР з приводу обстрілу військового автомобіля.

Брифінг командира 72-ої ОМБР з приводу обстрілу військового автомобіля.В ході злочинного обстрілу російсько-окупаційними військами позицій 72 ОМБР, розташованих на східній околиці населеного пункту ТРОЇЦЬКЕ із ПТРК з напрямку населеного пункту КАЛИНОВЕ було пошкоджено вантажний автомобіль, внаслідок чого зазнали поранень 5 військовослужбовців та 5 отримали травмування (акубаротравма) Всім пораненим надана кваліфікована медична допомога та евакуйовано до лікувальних закладів. Їхньому життю нічого не загрожує.

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Середа, 16 січня 2019 р.

Як писав «Вголос», у Луганській області сьогодні, 16 січня, російські бойовики підірвали дві вантажівки, в яких перебували військові ЗСУ.