Курсанти Інституту Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія» записали зворушливе відео задля підтримки  побратимів-моряків, які знаходяться у російському полоні.

Про це інформує Інститут Військово-Морських Сил НУ «ОМА».

«Дорогі наші військові побратими! Ми, курсанти та військовослужбовці Інституту Військово-Морських Сил, всім серцем підтримуємо вас і ні на мить не забуваємо про ваш героїчний вчинок, як і вся наша країна. Ви з честю та гідністю служите Батьківщині! Пишаємось вашою мужністю та витримкою! Ми впевнені у вашій силі та відданості українському народові та його Збройним силам. Ми зробимо все від нас залежне, щоб якнайшвидше звільнити вас із полону агресора. Клянемось разом із вами захищати нашу землю, нашу незалежну Україну. Правда – за нами, а значить – і перемога! Слава Україні! – Героям слава!», – зазначено у відеозверненні.

Курсанти Інституту ВМС

Звернення курсантів Інституту ВМС до побратимів-моряків, які знаходяться у російському полоні.Completion of Cadets of the Naval Institute of Ukraine to friends-seamens who are in Russian captivity.

Опубліковано Інститут Військово-Морських Сил НУ "ОМА" П'ятниця, 30 листопад 2018 р.

Нагадаємо, 25 листопада ввечері Росія атакувала українські катери у Керченській протоці. У Мережі з’явилося відео атаки.

За даними ВМС України, шестеро українських військовослужбовців отримали поранення. Московити ж кажуть, що внаслідок атаки в морі “отримали легкі поранення” троє українських військових. Також Росія захопила три українські військові катери.

26 листопада депутати Верховної Ради проголосували за введення воєнного стану на 30 діб від 14.00 26 листопада. Однак не в усій країні, а лише на території десяти областей, які межують із окупованим Кримом та невизнаним Придністров’ям.

27 листопада опублікували новий указ Президента про воєнний стан.

29 листопада Німеччина відмовилася посилати до Азовського моря свої військові кораблі.