У Росії під час вручення премії МузТВ-2019, яка відбулася 7 червня,  «засвітилися» українські виконавці.

«Оглядач» розповідає, хто був серед претендентів на нагороду. Також у мережі з’явилися фото артистів з України на цьому заході.

Український поп-виконавець ALEKSEEV (Микита Алексєєв) розважав російську публіку піснею “Як ти там”.

Цьогоріч також у категорії Краща виконавиця були номіновані чотири українки: Віра Брежнєва, Світлана Лобода, Ані Лорак і Йолка (не була присутня). Лорак прийшла на премію у відвертій сукні, що викликало шквал критики в мережі.

Епатажний український співак Макс Барських опинився серед претендентів на звання «Кращого виконавця» і ще в кількох категоріях. Він приїхав до Москви, про що свідчать фотографії в Instagram. Барських виступив перед російською публікою, а ось нагороду не отримав.

Також на захід вирушила MARUV (Анна Корсун). У сторіс вона опублікувала відео, поскаржившись, що не встигла на червону доріжку. А вже через деякий час вона показала, що вийшла на сцену. MARUV & BOOSIN із треком Drunk Groove були представлені в номінації Краща пісня іноземною мовою.

Український колектив Artik & Asti також був присутній на премії. Вони були номіновані на звання Кращого поп-гурту разом із “Время и Стекло”. Останні не з’явилися в Росії.

Поки українські зірки розважають росіян і отримують престижні російські нагороди, на Донбасі продовжують гинути українські воїни і звичайні люди.

Як писав «Вголос», На Донбасі загострення: Двоє українських військових загинули , восьмеро поранені.