У Франції жахливою смертю загинула 29-річна вагітна жінка. Її у лісі загризли собаки.

Про це інформує bbc.

Тіло загиблої знайшли поблизу містечка Вілле-Котере. В Елізи Піларскі виявлені множинні укуси кінцівок та голови. Розтин показав, що жінка померла від крововтрати.

Через загибель жінки порушили справу про ненавмисне вбивство.

За підсумками експертизи поліція сподівається встановити господарів тварин, яких можуть звинуватити у загибелі жінки. Еліза Піларскі сама мала п’ятьох собак, їхнє ДНК також досліджується.

Жахлива смерть вагітної жінки набула резонансу – сотні людей продовжують залишати на її сторінці у Facebook співчуття та обурення тим, що трапилося.

За протоколом розслідування, Еліза Піларскі під час прогулянки в лісі Рец з власними собаками зателефонувала своєму хлопцеві і розповіла, що на неї хоче напасти зграя чужих псів. Хлопець побіг до лісу, але знайшов її вже мертвою. За його словами, він йшов на відчайдушний гавкіт однієї з собак Елізи.

“Я шукав її, побачив джип. Йшов у напрямку до яру, але побачив зграю близько 30 собак і відійшов”, – пригадав хлопець. Також розповів, що Еліза була вся покусана, одяг розірваний, живіт оголений – жінка була на сьомому місяці вагітності.

Чоловік зателефонував сусідові з проханням допомогти, а той, у свою чергу, викликав поліцію.

У вівторок газета Le Courrier Picard повідомила, що в той день у лісі йшло полювання на оленя, і собаки, найімовірніше, відбилися від мисливців.

Як писав “Вголос”, “Хочеться кричати”: нелюд жорстоко вбив дівчину, згвалтував мертву, а її тіло кинув під потяг (фото, відео).