Президент України Петро Порошенко затвердив межі та список тимчасово окупованих населених пунктів і районів Донецької та Луганської областей.

Про йдеться у тексті указу №32/2019 від 7 лютого 2019 року, повідомляє Адміністрація Президента.

Більшу частину документа складають координати меж тимчасово окупованих територій, які визначаються фактичною лінією розмежування у зоні бойових дій на сході, і сам список населених пунктів. Він затверджений главою Адміністрації Президента Ігорем Райніним.

У перелік по Донецькій області входить сам Донецьк, а також інші великі населені пункти — Горлівка, Дебальцеве, Докучаєвськ, Єнакієве, Макіївка, Сніжне, Харцизьк, Шахтарськ та інші, менші. У Луганській області перелічені Луганськ, Алчевськ, Антрацит, Брянка, Довжанськ, Первомайськ, Ровеньки, Сорокине, Кришталевий та інші.

Також мова йде про повністю або частково захоплені райони: Амвросіївський, Бахмутський, Бойківський, Волноваський, Мар’їнський, Новоазовський, Старобешівський, Шахтарський та Ясинуватський у Донецькій області, а також Антрацитівський, Должанський Лутугинський, Новоайдарський, Перевальський, Попаснянський, Слов’яносербський, Сорокинский і Станично-Луганський райони Луганської області.