Нещодавно у Миколаєві жінка, яка виходила з маршрутки, ледь не загинула.

Водій настільки спішив, що не побачив, як куртку жінки затиснуло дверима. Маршрутчик «дав на газ» та проволік її кілька десятків метрів.

Відео з моментом НП з’явилося в інтернеті, йдеться в сюжеті ТСН. На ролику видно, що з автобуса на зупинці виходило двоє осіб. Чоловік встиг покинути салон, але одяг жінки затиснуло в дверях.

Після цього маршрутка рушила. Жінка почала бігти задом, але впала. За словами свідків, автобус протягнув потерпілу декілька десятків метрів.

“Він навіть не зупинився, щоб хоча б подивитися, що з нею. Люди підбігли її підняти”, – розповіла очевидиця.

Свідки зазначили, маршрутка припинила рух тільки після того, як пасажири в салоні почали голосно кричати. Жінка лежала на асфальті – до неї збіглися люди, які були на зупинці. Вони викликали поліцію і швидку. Затиснута в дверях куртка пом’якшила падіння. Потерпіла отримала струс мозку і забої.

За словами місцевих мешканців, раніше в автобусах дверима неодноразово затискало пасажирів. Люди припустили, що в цій ситуації водій поспішав і не помітив жінку.

Поки що його відсторонили від роботи. Чоловіку 55 років, він має чималий стаж і раніше не отримував жодних доган, розповіли в КП “Миколаївпастранс”. Усі медичні витрати потерпілої підприємство взяло на себе.