Про це повідомляє Кримська правозахисна група з посиланням на дочку активіста Елеонору Бекірову.

За її словами, у лікарні, куди відправили Бекірова з СІЗО, йому зробили укол інсуліну, який чоловікові протипоказаний.

“Весь перший день свого перебування у Семашко (лікарня ім.Семашка у Сімферополі – ред.) він провів у коридорі. Наступного дня його перевели у відділення ендокринології. Щоб збити цукор, йому вкололи інсулін, хоча за 18 років його хвороби йому жодного разу не кололи інсулін. Йому зробили укол, хоча інсулін йому протипоказаний, тому що він буде впливати на серцеві захворювання – крім діабету і ампутованої ноги у нього ще чотири шунта у серці”, – розповіла Елеонора Бекірова.

За її словами, за час перебування батька в СІЗО у нього з’явилася ще одна рана на нозі.

“Також на ранах з’явився гній, все це може привести до зараження крові”, – додала Бекірова та зазначила, що Едем провів у лікарні три дні.

“Вони вкололи йому інсулін, цукор впав і лікар сказав, що він більше не потребує медичної допомоги. Зараз він перебуває у спецблоці СІЗО”, – додала донька активіста.

Також Елеонора Бекірова повідомила, що у СІЗО Сімферополя “неможливо приймати ліки, які були призначені лікарями українського Інституту серця”.

“У нього не одне захворювання, а декілька і усі – важкі, кожна хвороба може призвести до летального результату”, – додала вона, зазначивши, що у СІЗО її батько відмовився приймати інсулін.

Нагадаємо, Едема Бекірова було затримано 12 грудня на адмінкордоні з Кримом. Зараз активіст перебуває у Сімферопольському СІЗО у справі про “зберігання і передачу вибухонебезпечних речовин і патронів”.