Про це інформує Радіо Свобода з посиланням на росЗМІ.

Згідно з цими даними, проходять планові заходи бойової підготовки артилерійських підрозділів армійського корпусу Чорноморського флоту Росії в зимових умовах.

“Екіпажі самохідних артилерійських установок, розрахунки гаубичної артилерії і мінометні підрозділи відпрацьовують дії з підготовки артилерійських установок до бою і підготовки до стрільби, складають нормативи з інженерного обладнання, маскування і зміни вогневих позицій”, – йдеться в повідомленні.

Як інформує прес-служба Чорноморського флоту Росії, під час тренувань задіяні розрахунки безпілотних літальних апаратів, які “вдосконалюють свої навички з виявлення цілей і коригування вогню”, а також відпрацьовують взаємодію із розрахунками різних видів артилерії для їхнього ефективного застосування.

Відомо, що до російських навчань на полігоні залучені понад 300 військовослужбовців і більш ніж 20 одиниць техніки, у тому числі самохідні артилерійські установки “Нона-С”, самохідні гаубиці “Гвоздика”, а також міномети “Піднос” і “Сані”.

Додамо, після анексії Криму в 2014 році Росія проводить регулярні військові навчання на півострові.  Генштаб України називає такі дії незаконними.