У польському місті Познань розпорядник піцерії жорстоко побив українця, коли зрозумів, що не зможе обманути його із виплатою зарплатні.

Як повідомляє видання “Збруч“, постраждалий – український актор Юрій Чеботарьов. Чоловік працює у познанському театрі, а у вільний від роботи час вже рік підробляє у місцевій піцерії.

Чеботарьову запропонували поїхали на гастролі з театром, але власник піцерії не давав йому на це дозволу. Відтак актор вирішив звільнитися й пришов до колишнього шефа забрати заборговану зарплатню.

Керуюючий закладу знав, що Чеботарьов – іноземець, тож спробував його обманути, віддавши тільки половину зарплати. Щоби вирішити конфлікт, актор викликав поліцію, а керуючий тим часом жорстоко побив його, намагаючись виштовхати геть.

Українець каже, що не міг оборонятися, адже, якби поставив нападнику хоча б один синяк, його відразу депортували б із Польщі. Відтак актор залишився зі зламаним носом.

Поліцейські, які прибули на місце, за словами Чеботарьова, поводились дивно: не хотіли помічати, що все його обличчя в крові. Слідство наразі не почалося. Українець вже знайшов адвоката і подаватиме заяву про злочин правоохоронцям.

Керівник піцерії тим часом каже, що українець звів на нього наклеп, але відмовляється показувати записи з камер відеоспостереження.