Психологи кажуть, що побороти апатію і поганий настрій після свят допоможуть активний відпочинок, приємне дозвілля в колі сім’ї, а також зустрічі з друзями.

Такі поради дала психолог Оксана Гомель, пише УНН.

“Поганий настрій, апатія – швидко беремо себе в руки і займаємося активними видами відпочинку. А не лежимо на дивані і не страждаємо через те, що ми не встигли виспатися, тому що завтра на роботу і так далі, а знаходимо собі якісь розваги – ковзани, обов’язково прогулянки на свіжому повітрі, спілкування з друзями, якщо ви вдома – корисна розвага для всієї родини”, – порадила психолог.

За її словами, для подолання апатії і поганого настрою необхідно шукати позитивні моменти у всьому – в особливо, в роботі. Під час зустрічей з друзями – необхідно також уникати негативних тем (політики, ненависної роботи) і говорити виключно про позитивні моменти.

“Після Нового року у нас люблять поговорити про те, хто як зустрів, а потім стає сумно, забуваючи про буденні позитивні речі, які були до свят, тому що всі були в марафоні передсвятковому, випали з колії і ось цей момент потрібно просто проконтролювати, і повернутися в звичайну позитивну колію, в якій живете зазвичай”, – додала психолог.

При цьому вона уточнила, що багато людей напередодні новорічних свят схильні до передсвяткової метушні, живуть в прискореному темпі і поглинені приємними клопотами, і після свят, логічно, переживають різку зміну настрою через зміну ритму життя.