Звинувачення, які озвучив підозрюваний в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк голова Херсонської ОДА Владислав Мангер, у Службі безпеки України назвали наклепом.

Про це у Facebook повідомила речниця СБУ Олена Гітлянська.

“Через велику зацікавленість заявою Голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера щодо причетності до нападу на Катерину Гандзюк керівника департаменту СБУ Данила Доценка – наголошую: Заява Мангера, обґрунтовано підозрюваного в організації вбивства активістки Гандзюк, зроблена під час судового засідання з обрання йому міри запобіжного заходу викликає навіть не здивування, а обурення. Вона є абсурдною, безпідставною та наклепницькою”, – заявила Гітлянська.

“Не виключаю, що її єдиною метою було намагання нівелювати той великий обсяг доказової бази, яку проти нього зібрала Служба безпеки України та добитися передачі справи в інший правоохоронний орган”, – додала Гітлянська.

Як писав “Вголос”, правоохоронці затримали Мангера: підозрюваний підписав підозру.

Підозрюваний у вбивстві Катерини Гандзюк Владислав Мангер заявив, що готовий співпрацювати зі слідством.

Під час судового засідання Владислав Мангер заявив, що напад на активістку став наслідком протистояння СБУ та поліції на Херсонщині. За його словами, Гандзюк співпрацювала зі Службою безпеки та знаходилась “у прямому підпорядкуванні генерала СБУ Данила Доценка”.