Навіть якщо відмовитися повністю від супу, це не буде мати шкідливих для здоров’я наслідків, адже в країнах, де майже не їдять рідкі страви – показник гастроентерологічних захворювань не має істотних відмінностей від нашого.

Про це повідомила виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

«Жодного наукового підтвердження, що їсти суп потрібно щодня немає. Різноманітне збалансоване харчування і достатньо рідини упродовж дня позбавляють нас потреби їсти суп або борщ», – написала Супрун на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Але, тим не менш, вона назвала декілька причин, чому суп все ж варто їсти час від часу:

  • Забезпечення потреби у споживанні обощей, адже в одній тарілці супу можна зібрати 3-6 видів зелених овочів, бобових, грибів і зелені;
  • Суп – ідеальний варіант для збереження поживних речовин. Жири, які є в супі, сприяють кращому засвоєнню рослинних пігментів каротиноїдів. Це – про-вітамін А, необхідний для здоров’я зору, шкіри та імунітету. Борщ корисний ще й тим, що має кисле середовище, в якій вітаміни зберігаються краще;
  • Суп або борщ – це рідина. А добре зволожена їжа краще перетравлюється.

«В ідеалі, суп повинен бути не дуже жирний і готувати його слід без смаження овочів. Замість борошняної заправки крем-супів краще використовуйте сочевицю, яка додасть корисного білка до страви та клітковини. Що до варіння бульйонів варто також дотримуватися певних правил. Краще зливати перші кілька бульйонів після варіння м’яса», – порадила Супрун.