На Херсонщині вчитель познущався з учня: побив та намагався занурити його голову в унітаз.

Про інцидент, що стався у Дніпрянській загальноосвітній школі Новокаховської міськради, поінформували на сторінці Головного територіального управління юстиції Херсонщини у Facebook.

Про це  випадок стало відомо після того, як мати хлопця звернулася на «гарячу лінію».

«Мій син відкривав пляшку з водою, його штовхнули і він пролив воду на одного з хлопчиків. У цей час до нього підійшов учитель фізкультури і голосно запитав, навіщо він облив того водою. Не дочекавшись пояснень, учитель вдарив мого сина по потилиці зі словами: «Тепер і тебе намочимо» потягнув мою дитину до вбиральні”, – розповіла мати школяра.

Свідками побоїв стали інші учні. «Учитель фізкультури намагався вмочити мого сина в унітаз, дитина пручалася. Після декількох спроб він вдарив сина кулаком у живіт», – додала жінка.

Хлопець протягом кілька днів нічого вдома не розповідав, однак мати здогадалася з його поведінки. Класна керівничка хлопця у відповідь на розповідь матері порадила не панікувати. Натомість директорка школи розповіла жінці, що її син «погано відповідає на уроках і дружить із хлопчиками з поганою поведінкою». Мати звернулася у поліцію.

На «гарячу» телефонну лінію обласного штабу протидії булінгу звернулась Олена, мама шестикласника Дніпрянської ЗОШ…

Опубліковано Константином Хутковским Четвер, 18 квітня 2019 р.

Як писав “Вголос”, у київській школі побили першокласника: дитина – у лікарні.

Читайте також: Лупцювали з усієї сили: у Києві жорстоко побили підлітка (відео).