У Черкасах кондукторка виштовхала дівчину із автобуса та образила її у відповідь на зауваження.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала Яна Бондаренко.

«Черкаські пасажироперевезення – це коли ти просиш кондуктора не грубіянити людям, а тебе виштовхують з автобуса», – зазначила вона.

Дівчина розповіла: автобус їхав до Хімселища, відповідну табличку прилаштували на боковому склі. «Не всі люди, які сідали до автобусу, бачили цю табличку. Пані на фото, явно не в гуморі, кричала кожному щось на зразок «Вийдіть з автобусу!», «Для кого б*дь ми пишем ці таблички?!», «Пороззувайте очі!», «Вам повилазило?», – уточнила Яна Бондаренко.

Вона додала, що на кінцевій зупинці, дочекавшись поки всі вийдуть, підійшла  до кондукторки і спокійним тоном попросила її не хамити людям, а спокійно пояснювати. Бо не всі бачили, що на боковому склі стоїть табличка «до Хімселища». У відповідь почула: «Виступила? Пішла на *ер, коза».

Опубліковано Яною Бондаренко Пʼятниця, 12 квітня 2019 р.

«Фотографую цю дамочку, і побачивши у мене телефон, вона біжить до мене, намагається видерти з рук телефон, хапає за куртку і виштовхує з автобусу.  Передаю вітання дамі на фото. Це кондуктор автобусу маршруту №30», – резюмувала дівчина.

Черкаські пасажироперевезення – це коли ти просиш кондуктора не грубити людям а тебе виштовхують з автобусу…

Опубліковано Яною Бондаренко Пʼятниця, 12 квітня 2019 р.

Як писав «Вголос», «Зневага, нахабство та москвофільство»: київський маршрутчик шокував своєю поведінкою (фото).

Читайте також: «В жо…у засунь свою Украіну»: маршрутчик відмовив у проїзді воїну АТО (фото).