Через відсутність теплопостачання в усіх 17 корпусах Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича скасували заняття.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на ректора університету Степана Мельничука у четвер, 6 грудня.

За його словами, 5 грудня після обіду у всіх приміщеннях університету було відімкнено газ. У компанії “Чернівцігаз” пояснили це тим, що підприємство не отримало підтвердження обсягів споживання газу на грудень. Водночас Мельничук зазначив, що “навчальні пари ніхто не скасовував, проте ректорат рекомендував керівникам факультетів відпускати студентів, якщо в аудиторіях холодно”.

Таким чином, 6 грудня викладачі всіх факультетів відпустили студентів зі занять. “Є теплі аудиторії, а є холодні. Ми ж наполягаємо, щоб за мінусової температури студентів відпускали додому”, — повідомив ректор.

Він сподівається, що проблема вирішиться до 7 грудня. У той же час Мельничук заявив, що ця проблема виникла не з вини університету.

“Це не нашого рівня проблема. Це проблема між компаніями, які постачають і транспортують газ. Одні не подали ліміти споживання газу, і зараз вони б’ються. Якщо сьогодні до 14.00 не з’явиться газ, то будемо міняти постачальника”, — сказав ректор.