У Солом’янському районі Києва сьогодні, 6 грудня 2018 року, відбулася перестрілка біля супермаркету на вул. Сурикова.

Про це повідомляє dtp.kiev.ua у Facebook.

«Перестрілка і ДТП в Києві на Сурикова: Nissan залетів на сходи магазину. Багато поліції, введено оперативний план «Сирена», — йдеться в повідомленні.

На цей момент поліція розшукує чорне Volvo XC90 з номерними знаками АІ3348НК, в якій, за даними правоохоронців, перебувають невідомі в масках, котрі стріляли у людину в авто Nissan біля «МегаМаркету» по вул. Сурикова, 3.

«Після стрілянини невідомі втекли. У розшукуваного автомобіля є характерні прикмети: під переднім бампером є вставка срібного кольору, а також встановлені протитуманні фари», — йдеться в повідомленні.

Стрим с места: Перестрелка и ДТП в Киеве на Сурикова: Ниссан залетел на ступеньки магазина. Много полиции. Едем на место.Введен оперативный план СиренаПравоохранители разыскивают черную Volvo XC90 с номерными знаками АI3348HK. В ней находятся неизвестные в масках, которые стреляли в человека на авто Nissan возле МегаМаркета (Сурикова, 3) в Соломенском районе. После стрельбы неизвестные скрылись. У разыскиваемого автомобиля есть характерные приметы: под передним бампером есть вставка серебряного цвета, а также установлены противотуманные фары.На данный момент территорию возле МегаМаркета оцепили правоохранители. Полиция разыскивает джип по ориентировке а также выясняет обстоятельства ЧП.

Опубліковано dtp.kiev.ua Четвер, 6 грудня 2018 р.