Журналіст Святослав Секунов редактор стрічки новин «Фокусу» помер у Києві у суботу, 16 березня.

Про це повідомляє ТСН.

У нього були проблеми з печінкою та виразка, а цього тижня температура підскочила до 40,5 градусів. У ніч на 16 березня йому стало зовсім зле і мати журналіста викликала «швидку».

Однак лікарі відмовилися забирати Святослава до лікарні, а матір попросили підписати документ, який підтверджує, що журналісту зробили укол. Насправді вона підписала відмову від госпіталізації.

«Вранці мама Секунова зв’язалася з шеф-редактором нашого сайту Михайлом Багінським. Слава був уже в тяжкому стані. Міша викликав «швидку» ще раз. Славу забрали до 8-ї лікарні Києва на Оболоні. Він уже був непритомний і його помістили в реанімацію з підозрою на внутрішню кровотечу. Але навіть не зробили УЗД, бо на вихідних у столичній лікарні немає лікаря. За кілька годин Святослав помер від внутрішньої кровотечі», — повідомив Євген Гордейчик, головний редактор «Фокусу».

Він також зазначив, що планує докласти усіх зусиль, щоб лікарі, винні у смерті Святослава, «не те щоб понесли заслужене покарання… але хоча б довго згадували, що вони вчинили неправильно і так до людей ставитися не можна».

Як повідомляв “Вголос”, учора, 16 березня, у своєму будинку на острові Мауї в штаті Гаваї помер американський поет, дворазовий лауреат Пулітцерівської премії Вільям Мервін.

А поліцейські силою виштовхали журналістку зі зустрічі з Порошенком.