В Івано-Франківську водій маршрутки вилаяв жінку, хвору на астму, через те, що зробила йому зауваження щодо куріння у салоні.

Відповідне відео жінка опублікувала у соцмережі.

Ірина Саварин зазначила: «У мене астма. Я зайшла на зупинці Пасічної, щоб їхати додому. Водій курив прямо в салоні при пасажирах! Точніше вже докурював – тобто він курив під час руху!».

Вона додала, що попросила водія викинути цигарку, після чого він її «послав». Жінка почала знімати відео словесної перепалки на телефон.

«А йому було байдуже! Що найцікавіше: у салоні сиділо багато людей. Ніхто навіть рота не відкрив, щоб заступитися за мене. Чому в Івано-Франківську такі безсердечні люди?», – обурилась пасажирка.

Вона також вказала номер маршрутки – 22 – та її номерний знак – АТ 4936 ВХ.

У мене астма.Я зайшла на зупинці Пасічної ,щоб їхати додому. Водій курив прямо в салоні при пасажирах!! Точніше вже докурював-тобто він курив під час руху!!!!!Я попросила його викинути цигарку ,після чого він мене послав.Я стала знімати на телефон ,а йому було байдуже!!!! ЩО НАЙЦІКАВІШЕ: В САЛОНІ СИДІЛО БАГАТО ЛЮДЕЙ.НІХТО НАВІТЬ РОТА НЕ ВІДКРИВ,ШОБ ЗАСТУПИТИСЯ ЗА МЕНЕ :(ЧОМУ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ТАКІ БЕЗСЕРДЕЧНІ ЛЮДИ???НОМЕР АВТО: 22.НОМЕРНИЙ ЗНАК : АТ 4936 ВХ.

Опубліковано Ириною Саварин Субота, 26 січня 2019 р.

Як писав «Вголос», вигнав на мороз через гроші: на Прикарпатті маршрутчик познущався з дитини.

Також напередодні в Олевському районі Житомирської області напередодні загинула 20-річна дівчина, яку водій вночі посеред траси вигнав із автобуса, бо та не мала 25 гривень, аби заплатити проїзд.