Українські розвідники одного з підрозділів пройшли кілометри “сірої зони” на Донбасі, щоб встановити прапор України  поблизу позицій терористів.

Про це у Facebook повідомляють волонтери фонду “Повернись живим”.

Охороняти державний стяг “доручили” кільком протипіхотним мінам, які чудово виконали завдання.

“Це наочний приклад мужності і виваженості наших бійців. Це відповідь тим, хто кожного дня запитує: “А що далі буде з війною?”. Війна триває, а її кінцевим результатом може бути тільки наша перемога”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що відео зі встановленням прапора України зняли ще на початку літа.

Робота розвідників на передовій

Це відео було знято ще на початку літа. Розвідники одного з підрозділів пройшли кілометри сірої зони, щоб встановити прапор України просто під носом терористів. Охороняти державний стяг "доручили" кільком протипіхотним мінам, які згодом чудово виконали завдання.Це наочний приклад мужності і виваженості наших бійців. Це відповідь тим, хто кожного дня запитує: "А що далі буде з війною?". Війна триває, а її кінцевим результатом може бути тільки наша перемога. Розвідники виконують свою роботу, знаходячи слабкі місця загарбника, і вже наступного разу прапор України у містах та селищах Донбасу буде встановлено раз і назавжди. Допомогти хлопцям у цьому ви можете тут: https://goo.gl/X1Q8CP Автор: Андрій Римарук (Andrii Rymaruk)Фонд "Повернись живим"

Опубліковано Повернись живим Вівторок, 18 вересня 2018 р.