У березні 2019 року під час виборів Президента України на будь-які правопорушення буде відповідна жорстка й адекватна реакція правоохоронців. Незалежно від прізвища або партії порушника.

Про це заявив радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк, пише “Обозреватель”.

Шкіряк зазначає, що позиція усіх підрозділів МВС залишається незмінною: вибори мають відбутися демократично, прозоро, без порушень і фальсифікацій.

“Передусім — це питання відповідальності кандидатів у президенти й їхніх виборчих штабів. А також самого виборчого процесу, оскільки Нацполіція бере в ньому участь згідно з тими функціями, котрі покладені на неї чинним законодавством”, — пояснив Шкіряк.

Він також додав, що всі кандидати у Президенти отримають захист правоохоронців і можуть впевнено розраховувати на неї. Але, як наголошує радник міністра, не на будь-які преференції.

“Без конкретного прізвища, не звертаючи уваги на політичну приналежність і на будь-який статус, всі кандидати у Президенти України, які будуть офіційно зареєстровані ЦВК, повинні отримати рівні права і рівні можливості”, — додав Шкіряк.