У Ворошиловському районі Донецька пролунав вибух такої сили, що вікна в будинках затремтіли. В “МНС” кажуть, що вибухи сталися в кварталі, де розташовується резиденція ватажка “ДНР”.

Як повідомляє “КП“, вибух пролунав у районі парку Щербакова й одразу ж із гаражів, що біля стадіону “Шахтар”, повалив стовп диму.

Телеграм-канал WarGonzo повідомив, що вибух стався на перетині вулиць 25 років РККА і бульвару Пушкіна на місці знесеного будинку. За попередніми даними, це було скидання вога з безпілотника.

Також повідомляється, що після першого вибуху пролунав другий, який стався на газорозподільній станції неподаліко від готелю “Парк Інн”, в якому проживають члени місії ОБСЄ.

Телеграм-канал сепаратистів зазначив, що на місці вибуху вже працюють “слідчі органи ДНР”. Попередня версія пролунав вибух теракт. У “МНС” також додали, що вибухи сталися в кварталі, де розташовується резиденція ватажка “ДНР”. За попередніми даними, ніхто не постраждав.

Російський телеканал НТВ із посиланням на “МВС республіки” повідомив, що в місті сталося три вибухи. Під третім вибухом мається на увазі обстріл в районі “Вольво-центру”. Це поруч із Донецьким аеропортом.

Острів” відзначив, що після вибухів у центрі міста почалася стрілянина зі стрілецької зброї.

Терористи “ДНР” заявили, що причиною вибухів в Донецьку стали атаки українських безпілотників.

Таку заяву зробили “представник силових структур “республіки”, передає РІА “Новости”.

“Українські безпілотники скинули на центр Донецька три малопотужних безоболонкових снаряди”, – сказано в повідомленні.