У Рівному маршрутчик вилаяв облаяв двох жінок, котрі показали посвідчення для проїзду.

Про інцидент повідомили у спільноті «Типове Рівне» у соцмережі.

Інцидент стався у 45-й маршрутці.

Як зазначено у повідомленні, спершу водія маршрутки роздратувала дівчина, котра для проїзду показала посвідчення. Опісля скористатися пільговим проїздом вирішила пенсіонерка. Літня жінка запитала дозволу на проїзд у водія.

«На що водій повертається, кидає в неї цю карточку і каже «За…бали вже!», — зазначено у дописі.

Також жінка, яка стала свідком інциденту у транспорті додала: «Це взагалі як, нормально? На наступній зупинці ця ж ситуація. Я взагалі не розумію, як так можна».

Вона також зазначила, що, якби була чоловіком, то водій отримав би по заслузі за неповагу до старших. І Додала: «А далі що, буде проїзд по 10 грн і від водія будемо чути «Пішли всі на ***», чи як? Спеціально з фото можливо стане соромно. Хай люди знають своїх героїв в обличчя».

View this post on Instagram

Доброго дня. Анонімно! Сьогодні стала свідком такої ситуації в 45 маршрутці. На зупинці заходить дівчина, каже «по посвідченню», водій подивився на неї дуже злосно і дав карточку. За нею пенсіонерка ввічливо питає «Доброго дня, можна по посвідченню?», на що водій повертається кидає в неї цю карточку і каже "ЗА*БАЛИ ВЖЕ" Ця жінка повертається до мене зі словами ЩО ЦЕ БУЛО? Це взагалі як нормально? На наступній зупинці ця ж ситуація. Я взагалі не розумію, як так можна. В такий момент, шкода що я не чоловік, щоб настрілять по його голові, щоб мав хоча б повагу до старшої людини. Кожен сам собі обирає професію, щось не подобається? – Звільняйся. А далі що, буде проїзд по 10 грн і від водія будем чути «Пішли всі на ***», чи як? Спеціально з фото можливо стане соромно. Хай люди знають своїх героїв в лице.

A post shared by Типове Рівне (@tipove_rivne) on

Як писав «Вголос», «Пашол вон»: на Київщині водій викинув хлопця з маршрутки (відео).

А у Чернівцях водій викинув з маршрутки та побив АТОвця (відео).

Читайте також: «У мене астма»: в Івано-Франківську маршрутчик вилаяв жінку через зауваження не курити в салоні (відео).