У Києві цигани напали на вагітну жінку та хотіли її обікрасти.

Відео опублікували у спільноті “Київ Оперативний” у Facebook.

Інцидент стався на трамвайній зупинці “Національний авіаційний університет”. Нападників було семеро. Їх затримали патрульні.

За словами очевидця, жінка саме виходила з трамваю, коли її оточили цигани. Одного із нападників вона зловила за футболку, після чого чоловік сильно штовхнув вагітну в плече.

Вагітна жінка написала заяву у поліцію. Однак нападників відпустили.

Сьогодні на зупинці трамвая "Національний Авіаційний університет" був здійснений грабіж відносно вагітної жінки. При виході з трамваю жінку оточила група із 7 людей ромської національності та витягнули з сумки зарядний пристрій (powerbank), після чого жінка почала кричати. Жінка сказала, що викличе поліцію, після чого пристрій їй віддали.Жінка викликала поліцію і в той же час тримала одну із порушниць за футболку (всі інші швидко втекли, окрім чоловіка 40 років). Цей чоловік сильно штовхнув вагітну у плече вагітну. Поблизу Індустріального шляхопроводу їх затримала патрульна машина.Через 3 хв із вагітною зв'язалися правоохоронці та попросили приїхати на місце затримання та вказати хто саме це був.Жінка зателефонувала свому чоловіку, він прибув одразу. Потім вони попрямували до місця затримання. Там вагітна впізнала всіх осіб. Після чого всі поїхали у відділок поліції на вул.Донця. Вагітна написала заяву. З ромів було взяті пояснення. Після деякої нетривалої паперової волокіти всіх ромів було відпущено. Ніби відкрито кримінальне провадження. Як відомо, роми приїхали з Берегово (Закарпатська область).

Опубліковано Киев Оперативный Субота, 15 червня 2019 р.

Як писав «Вголос», Били, кусали та роздягали: цигани познущалися з двох дівчат, які приїхали до матері (фото).