Українські військовослужбовці провели в районі ООС тактичні навчання. Про це інформує прес-центр Операції об’єднаних сил на своїй сторінці у Facebook.

Військові випробували самохідні артилерійські установки “Піон”. Це потужна гармата, яка стоїть на озброєнні в артилеристів ЗСУ.

Установка здатна вразити ціль противника на відстань до 47 кілометрів. “Піон” стріляє снарядами калібру 203,7 мм.

У прес-центрі повідомили, що на один постріл потрібно трохи більше хвилини. Для того, щоб розгорнути артилерійську установку потрібно до десяти хвилин.

Напередодні воїни-зенітники ЗСУ провели навчання на Донбасі.

ПІОНИ «РОЗКВІТНУТЬ» ЗА ПОТРЕБИ

ПІОНИ «РОЗКВІТНУТЬ» ЗА ПОТРЕБИПіон – це не тільки ім’я тендітної квітки. «Піоном» називається потужна гармата, перевірена часом і боями. Вона і сьогодні стоїть на озброєніукраїнських артилеристів. Самохідна установка стріляє снарядами калібру 203,7 мм.,та здатна уражати цілі противника на відстані від 8,4 до 47,5 кілометрів.До речі, ця САУ може стріляти не тільки осколочно-фугасними та фугасними снарядами: в свій час вона розроблялася для ураження ворожої сили ядерним пострілом. Однак жодна високотехнічна зброя не здатна працювати без кваліфікованого персоналу. Тому навчання, як планові так і позапланові для хлопців, що обслуговують «Піони», – справа звичайна. Українські артилеристи зі складу Об’єданих сил, навітьзнаходячись в районі відведення, не втрачають марно час. Майже щоденно вони удосконалюють свої навички, працюють над підвищенням боєздатності свого підрозділу, та завжди готові до виконання поставленої задачі. Рухаємось далі!Разом переможемо! Слава Україні! #ООС #Операція_ОС #САУ #ПІОН

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Четвер, 17 січня 2019 р.