Державне підприємство “Завод 410 цивільної авіації” вже розпочало освоєння послуг із ремонту та технічного обслуговування авіаційної техніки.

Про це повідомляє портал Ukrainian Military Pages.

Зазначається, що вже найближчим часом завод зможе самостійно виконувати роботи з обслуговування літаків марки Boeing.

У рамках співпраці з компанією Boeing силами підприємства та зі залученням інвесторів завод проводитиме обслуговування та фарбування літаків родини Boeing-737.

“Сьогодні на території підприємства знаходяться два літаки Boeing 737-500, на яких виконують роботи з технічного обслуговування та фарбування”, — йдеться у повідомленні.

Після завершення етапу підготовки фахівців і сертифікації виробництва, підприємство значно розширить свої можливості.

Як писав “Вголос”, ще у серпні 2017 року підприємство оголосило про заплановані обсяги технічного обслуговування у п’ять літаків Boeing-737 на рік із поступовим збільшенням до 2024-го до 40 літаків на рік.

Тут важливо зазначити, що після ухвали Кабінетом Міністрів України рішення про прискорення реформування авіаційного кластера “Укроборонпром”, концерн провів корпоратизацію підприємства “Завод 410 цивільної авіації”. В рамках цих заходів було здійснено перехід до сучасних західних систем управління підприємствами, шляхом їхньої реорганізації в публічні акціонерні товариства, 100 % акцій яких належить державі.