Нам потрібна мілітаризація свідомості. Якщо ми хочемо залишитися на карті Європи і світу, повинні бути носіями менталітету народу-воїна, який захищає свою країну. А у нас ніхто нікому не нагадує, що триває війна.

Про це в інтерв’ю «Вголосу» розповів доцент кафедри культурології Києво-Могилянської академії, політолог, філософ, публіцист, колумніст, журналіст Ігор Лосєв.

«А в Росії ж як: так здійснюють політику, що абсолютна більшість мешканців цієї країни вороже ставиться до українців. А в нас і співаки туди їздять із концертами, і заяви роблять капітулянтські на всіх рівнях і ніхто таких людей не переслідує. Я вже не кажу про те, що люди народилися з поглядами проросійськими і зараз вони продовжують у тому ж дусі» ,- розповів він.

Також Ігор Лосєв зазначив: «От у Києві навіть немає жодного патріотичного плакату. І це просто щось феноменальне для країни, яка воює. Жодного плакату на зразок: «Смерть російським агресорам!» чи «Геть російських окупантів!». А під час війни столиці воюючих країн всі завішані схожими плакатами. Та й взагалі: якщо ви пройдетесь Києвом, українською столицею, ви не знайдете жодних ознак того, що наша країна воює».

Більше читайте тут: «Інтелектуал Ігор Лосєв: «Щоб залишитися на мапі Європи, нам потрібен менталітет народу-воїна».