В Італії батьки покинули немовля у лікарні через рідкісний синдром. Лікарі кажуть, що скоро змушені виписувати хлопчика із медзакладу.

Про це інформує bbc.

Дитину з рідкісною генетичною аномалією, яка не дозволяє перебувати на сонячному світлі, покинули в госпіталі міста Турин. Малюку чотири місяці і його назвали Джованіно.

Він має генетичний розлад harlequin ichthyosis. Це спадкове захворювання шкіри, що проявляється у потовщенні та висиханні шкіри.

Медичні працівники доглядають за хлопчиком з часу народження, але він буде змушений покинути лікарню за кілька тижнів.

Незрозуміло, чому батьки не зв’язуються з лікарями чи не забирають Джованіно.

Місцева влада стурбована ситуацією та намагається зв’язатись з ними. Також малюку намагаються знайти тимчасовий дім, але його стан потребує спеціального піклування.

Джованіно тримають у спеціальному відділенні інтенсивного лікування. Щоб вберегти його шкіру від пересихання та пошкодження, його бережуть від сонячного світла та кілька разів на день оброблять зволожувальним кремом.

“Він гарне дитя, яке посміхається та любить, щоб його носили навколо відділення”, – розповіла керівник відділу спеціальної терапії Даніела Фаріна.

За кілька годин у середу історія Джованіно стала головною темою новин, люди почали телефонувати та пропонувати всиновити дитину.

Як писав “Вголос”, Тримала в клітці та продавала педофілам за горілку: мати-алкоголічка жорстоко знущалась з 12-річної дитини.