Реактивні снаряди РС-80 “Оскол” успішно пройшли черговий етап державних випробувань.

Про це повідомляє президент України Петро Порошенко.

“Вони були випробувані на всіх режимах польоту та під час різних погодних умов на фронтовому бомбардувальнику Су-24М, одному з найбільш потужних літаків, що стоять на озброєнні Повітряних сил ЗСУ. Під час цих стрільб нові ракети повністю підтвердили свою відповідність заявленим характеристикам”, – написав він на своїй сторінці у Facebook.

Порошенко зауважив, що снаряди РС-80 “Оскол” можуть уражати бронетехніку та укріплення противника, мають надзвукову швидкість польоту та спроектовані для озброєння вертольотів, літаків, а також наземних платформ.

Реактивні снаряди РС-80 "Оскол"

Реактивні снаряди РС-80 "Оскол" успішно пройшли черговий етап державних випробувань. Ці снаряди можуть уражати, зокрема, бронетехніку та укріплення противника, мають надзвукову швидкість польоту та спроектовані для озброєння вертольотів, літаків, а також наземних платформ. Вони були випробувані на всіх режимах польоту та під час різних погодних умов на фронтовому бомбардувальнику Су-24М, одному з найбільш потужних літаків, що стоять на озброєнні Повітряних Сил ЗСУ. Під час цих стрільб нові ракети повністю підтвердили свою відповідність заявленим характеристикам. #НоваАрмія

Опубліковано Петром Порошенком Вівторок, 18 вересня 2018 р.