Допомогти переживати яскраві відчуття у ліжку можуть звичайні продукти, які є на прилавках крамницт і ринків.

Хочете поліпшити сексуальне життя — перегляньте своє щоденне меню, передає слова екпертів “Сегодня-Lifestyle“.

Мигдаль, огірок й лакриця

Не лише сам мигдаль, а й просто його аромат збуджує жінку. До того ж, цей горіх містить амінокислоти, що викликають посилений кровообіг у статевих органах. Серед інших “продуктових” сексуальних ароматів учені називають запахи огірка та лакриці, здатні посилити статеве збудження на 13 %.

Авокадо: вітаміни для сексу

Спільні дослідження сексологів і дієтологів показали, що однією з причин низького рівня сексуальної жаги є нестача продуктів, що містять вітамін В, залізо, фолієву кислоту і калій.

“Нестача цих мікроелементів неминуче призводить до відчуття втоми, спаду сексуальної енергії й апатії, що також не може не позначитися на якості сексуального життя”, — впевнена науковець Марта Морріс із Університету Тафтса.

Введіть у своє меню авокадо, багате калієм і вітаміном В6, і забудьте про втрату сексуального апетиту.

Часник для кровообігу

Часник впорається не лише зі застудою, але і з втратою взаємного сексуального інтересу. Хімічна сполука аліцин, що утворюється при механічному руйнуванні клітин часнику, не гірше від віагри спонукає приплив крові до статевих органів, а водночас і сексуальне бажання.

Ягоди годжі — фруктова віагра

Якщо вірити старій китайській приказці, то не варто їсти годжі тому, “хто від’їжджає далеко від сімейного вогнища”.

Крім безлічі лікувальних властивостей, ягода годжі справді є одним із найкращих тонізуючих сексуальних засобів, відомих азійській медицині. Наука підтвердила: годжі збільшує вміст тестостерону в крові, посилюючи лібідо як у чоловіків, так і у жінок. Азійські медики лікують ягодами годжі також і безпліддя.

Гарбузове насіння — джерело цинку

Насіння гарбуза багате цинком, здатним спровокувати тестостероновий вибух, а разом із цим і новий виток розвитку вашого сексуального життя. Багате гарбузове насіння й корисними для здоров’я представників сильної статі селеном і вітаміном Е. Ці мікроелементи захищають судини й артерії, роблячи чоловіка витривалішим.