На днях Володимир Путін під час хокейного матчу, тріумфуючи і махаючи трибунам, наїхав на ковзанах на килим і простягнувся долілиць. Падіння президента РФ під час матчу Нічної хокейної ліги є знаменом того, що найближчі рік-два стануть для нього точкою неповернення.

Такий прогноз висловив у коментарі «Главреду» астролог Влад Росс.

«Здавалося б, дрібниця, але це дуже символічно, оскільки з цього почнеться падіння путінського режиму. Це все – знаки. Цей знак з тієї ж серії, як було з Януковичем: то перед ним зачинилися двері на його інавгурації, то вінок упав йому на голову. Тож уже нічого не зможе підтримувати й підживлювати режим Путіна в Росії», – вважає Росс.

За його словами, точкою неповернення для Путіна стане 2021 рік, коли відбудеться «королівське з’єднання» Юпітера і Сатурна під знаком Водолія – його дні будуть полічені після цього.

Він також нагадав, що церемонія інавгурації Володимира Путіна була позначена несприятливими знаками.

З астрологічного погляду, день інавгурації російського президента Володимира Путіна – 7 травня – обрано не найкращий, м’яко кажучи. Усе говорить про те, що Путін не протримається при владі до кінця свого нового президентського терміну. Крім того, сама церемонія інавгурації була позначена несприятливим знаком – над Кремлем у потрібний момент не змогли підняти російський триколор, і вся церемонія пройшла під приспущеним прапором. Це всі погані знаки», – резюмував астролог.

Як писав «Вголос», раніше відомий астролог Влад Росс спрогнозував, що чинний Президент України програє на виборах. За його словами, інавгурація президента Порошенка відбулася «у найгірший час, який лише можна придумати».