У Святошинському районі Києва спостерігача від кандидата у Президенти від об’єданних сил націоналістів Руслана Кошулинського, котрий фіксував порушення, намагалися прибрати з дільниці.

Про це інформує Святошинська “Свобода” м. Київ у Facebook.

Як зазначено у повідомленні, на дільниці №801091 спостерігач зафіксував ряд порушень, під час яких зробив зауваження і вимагав, аби члени ДВК дотримувалися вимог законодавства.

У Святошинському районі спостерігача від Руслана Кошулинського, який фіксував порушення намагалися прибрати з дільниціНа дільниці №801091 спостерігач зафіксував ряд порушень, в ході цих порушень спостерігач робив зауваження і вимагав дотримуватися вимог законодавства членами ДВК. Це викликало неадекватну реакцію у члена дільничної виборчої комісії – Олександра Недогрибченка (кандидат Сергій Носенко), який ще і агресивно реагував на проведення відеофіксації (п.2, ч. 9, ст. 69 ЗУ Про вибори президента України – офіційний спостерігач має право робити фото, відео фіксацію).За даними порушеннями спостерігач склав скарги на дії членів ДВК

Опубліковано Святошинська "Свобода" м. Київ Неділя, 31 березня 2019 р.

«Це викликало неадекватну реакцію у члена дільничної виборчої комісії – Олександра Недогрибченка (кандидат Сергій Носенко), який ще й агресивно реагував на відеофіксацію (п.2, ч. 9, ст. 69 ЗУ Про вибори президента України – офіційний спостерігач має право робити фото, відео фіксацію)», – написали у групі.

За фактом правопорушень спостерігач поскаржився на дії членів ДВК.

Як писав «Вголос», Національний екзит-пол оприлюднив попередні результати голосування: стало відомо, хто перемагає.