У Мережі показали відео знищення бліндажу бойовиків терористичної організації «Донецька народна республіка» на Донбасі. Про це повідомляє «Оглядач».

Ролик опублікували на Facebook-сторінці волонтерського фонду «Повернись живим». Уточнюється, що на кадрах зображені вогневі позиції бойовиків на Ясинуватській розв’язці під Донецьком.

«Поки мирну територію країни поглинають круговерті передвиборних баталій, хтось на сході запалює бліндажі ворога, точно закидаючи туди по два ПТУРи один за одним», — йдеться в повідомленні.

Українські військові поцілили у позицію бойовиків

Поки мирну територію країни поглинають круговерті передвиборчих баталій, хтось на Сході запалює бліндажі ворога, точно закидаючи туди по два ПТУРи один за одним.На цих кількох секундах відео горить вогньова позиція бойовиків на Ясинуватській розв’язці під Донецьком, дорога з якої веде в окуповане місто. Українські військові планомірно і неухильно «розбирають» розв’язку бліндаж за бліндажем, ДЗОТ за ДЗОТом, прагнучи відвоювати рідну землю.Захисник, який розбив ДЗОТ окупантів, зовсім молодий хлопець, на війні він з самого її початку. За роки навчився закидати ПТУРи у віконця до бойовиків зі снайперською точністю. Поки його однолітки навчалися, гуляли, зустрічалися з дівчатами, ходили в кіно та слухали музику, він слухав звуки розривів мін, місив бруд в окопах, ховав друзів та мстився за загиблих побратимів.Можна подумати, що він нічого не боїться, але насправді боїться. Йому страшно через те, що буде з нами усіма далі, що буде з країною, яку він так самовіддано захищає, що буде з ним самим, з тим, чому він віддав п’ять років життя.Але він все одно закидає ПТУРи у бліндажі ворогів зі снайперською точністю…А українські захисники все одно потребують нашої з вами підтримки та допомоги: http://clc.to/cKFMZwАвтор: Анастасія КорнійчукФонд "Повернись живим"

Опубліковано Повернись живим Вівторок, 16 квітня 2019 р.

«Захисник, котрий розбив ДЗОТ окупантів, зовсім молодий хлопець, на війні він від самого її початку. За роки навчився закидати ПТУРи у віконця до бойовиків зі снайперською точністю», — додали волонтери.

Раніше “Вголос” повідомляв, що ЗСУ розгромили бліндаж терористів на Донбасі.