В Одесі на сумнозвісний пляж під Канатною дорогою прийшла інспекція. Зарешилась вона сутичною, під час якої власник пляжу Юрій Резніков погрожував народним обранцям вогнепальною зброєю.

Про це повідомляє Українська асоціація власників зброї.

Як йдеться у повідомленні, проінспектувати сумнозвісний одеський пляж вирішили міські депутати Володимир Варещенко (БПП) і Олександр Шеремет («Довіряй справам»), а також їх групи підтримки. Також із ними прийшли представники ЗМІ.

Вони хотіли поспілкуватися з директором пляжу. Але той зустрів їх зі зброєю в руках та почав погрожувати. Ймовірно, Резніков був озброєний цивільним карабіном, зробленим на базі автомата Калашникова.

Як повідомляє «Таймер», Резніков зробив кілька пострілів, але ні в кого не влучив.

Завершилось усе тим, що зброю у директора пляжу все ж забрали. Його затримала поліція.

Додамо, що пляж під Канатною дорогою можна, мабуть, назвати найскандальнішим в Одесі: міська влада почала воювати з ним ще при Костусєву. Свого часу Резніков навіть заявляв про намір відмовитися від пляжу, оскільки йому заважають працювати. Він також нарікав, що допомагав «Евромайдану», передавши продуктів харчування, медикаментів та обладнання на 200 тисяч доларів, а зараз не бачить ніякої підтримки у відповідь. Однак, як видно, це було лише бравадою, і звільняти пляж Резніков, схоже, не планує.

Як повідомляв “Вголос”, на Одещині затримано підозрюваного у вбивстві 11-річної Дарини Лук’яненко.